• 692-395-728
  • kkanczugowski@gmail.com

Prawnik. Włochy, Bemowo. Radca prawny Ursus. Porady prawne i Kancelaria prawna online

Adres Kancelarii i jej prawnicy

ursus porady prawne Ursus

Podczas konstulacji z Klientami prawnicy i radcowie prawni Kancelarii Prawnej Kan-Lex udzielą Klientom z dzielnicy Włochy, Bemowo i Ursus fachowej obsługi prawnej w rozmaitych dziedzinach prawa. Prawnicy i radcowie prawni z Kancelarii Prawnej Kan-Lex kierują się szybkością postępowania, fachowym wsparciem dla Klienta, a także zapewniają świadczenie pomocy prawnej przez Kancelarię Prawną w dzielnicy Ursus także w miejscu zamieszkania Klienta w dzielnicy.

Kancelaria radcy prawnego położona jest na nieopodal dzielnicy Ursus, w której radcowie prawni i prawnicy udzielają porad prawnych z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, gospodarczego i handlowego. Kancelaria prawna Kanlex świadczy obsługę procesową, w której radca prawny występuje przed sądami. Radca Prawny jak też prawnik nie pobiera opłat za kwerendę akt. Po zapoznaniu się z aktami oryginały dokumentów są Klientowi zwracane niezwłocznie lub za jego zgodą w ciągu kilku dni niezbędnych do sporządzenia kopii czy skanów przez prawnika z kancelarii. Zapraszamy serdecznie do współpracy Klientów z miasta Warszawa oraz całej Polski. Oferujemy kompleksową pomoc prawną zarówno dla osób fizycznych jak i firm.

W sprawie umówienia spotkania proszę na termin spotkania z prawnikiem proszę dzwonić najpóźniej do godziny 19:00. Możliwe też jest umawianie spotkań drogą elektroniczną w formie email. Po godzinie 19:00 nie prowadzimy rejestracji Klientów, a telefony odbieramy wyłącznie w sprawach nie cierpiących zwłoki.

W celu ustalenia spotkania z radcą prawnym wymagany wcześniejszy kontakt (telefoniczny lub emailowy), z uwagi na częste sprawy wyjazdowe oraz obsługę sądową i procesową. Bezpiecznie umawiać się na spotkania z co najmniej 2 dniowym wyprzedzeniem.

Radca Prawny: Krzysztof Kańczugowski
tel: 692-395-728
email: kkanczugowski@gmail.com


Radca Prawny: Agnieszka Kańczugowska
tel: 660-069-353
email: kanczugowskaa@gmail.com

Godziny pracy Kancelarii
poniedziałek – piątek 9:00 – 18:00

sobota 9:00 – 13:00

Dojazd do Kancelarii

Siedziba oraz wyłączny adres korespondencyjny

Kancelaria Radców Prawnych KAN-LEX
Krzysztof Kańczugowski, Agnieszka Kańczugowska S.C
ul. Wojciechowskiego 39 lok 73
02-495 Warszawai
Oddział
ul. Gustawa Morcinka 10/22
01-496 Warszawa
Przed spotkaniem prosimy o umówienie wizytyBIURO OBSŁUGI KLIENTA ma adres
ul. WOJCIECHOWSKIEGO 39/73 Warszawa - URSUS
(Wejście od ul. Zagłoby. Lokal położony 30 metrów od sklepu Biedronka)